O NÁS

971INTERNATIONAL S.R.O Založena v srdci Evropy, v okouzlujícím a pulzujícím městě Praha, v České republice 971interational s.r.o stojí jako dynamická a mnohostranná společnost připravená nabízet rozmanitou škálu činností a služeb autorizovaných pod identifikačním číslem 19404077 Specializujeme se na umění bezproblémového usnadnění obchodu, který poskytuje zásadní most mezi kupujícími a prodávajícími napříč různými průmyslovými odvětvími. Naše globální zkušenosti nám umožňují poskytovat strategické poznatky a poskytovat našim klientům výraznou konkurenční výhodu.
V [ 971international s.r.o ] věříme v budoucnost definovanou inovací, spoluprací a dokonalostí.
Pro dotazy, spolupráci nebo zkušenosti s našimi službami nás kontaktujte ještě dnes, Boost Your Business with 971international s.r.o's Competitive Edge in Česká republika

white and green bus on road near building during daytime
white and green bus on road near building during daytime

NAŠE MISE

Poskytovat výjimečné služby usnadňující obchod, které překlenují propast mezi kupujícími a prodávajícími v různých odvětvích, s využitím našich globálních zkušeností k poskytování strategických poznatků a posílení postavení našich klientů s výraznou konkurenční výhodou.

NAŠE VIZE

Být celosvětově uznáván jako přední zprostředkovatel bezproblémového obchodu, známý pro naše inovativní přístupy, partnerství pro spolupráci a závazek k dokonalosti.

SEZNAMTE SE S NAŠÍM CEO

Bayazid je pravděpodobně zodpovědný za stanovení strategického směřování společnosti, dohled nad jejími operacemi a řízení růstových iniciativ. Vzhledem k tomu, že společnost 971MEDIA LLC je spojena se společností 971international s.r.o., je rozumné předpokládat, že se Bayazid podílí na činnostech souvisejících s médii, případně se specializuje na oblasti, jako je marketing, reklama nebo digitální média. Kromě toho, jako generální ředitel, Lio Baiazid
( Mohamad Alaa Baiazid ) pravděpodobně hraje klíčovou roli při budování partnerství, řízení vztahů s klienty a zajištění celkového úspěchu společnosti.

LIO BAIAZID

Founder & CEO

KONTAKTUJTE NÁS

Pokud máte zájem dozvědět se více o tom, jak pracujeme, máte obchodní návrh nebo máte zájem o nákup, budeme rádi, když se nám ozvete.